קורס עיצוב גרפי מסלול לימודי תעודה – "מעצבים גרפיים" – לתיק עבודות – הכנו במיוחד בשבילכם מספר סרטוני דוגמה על עולם העיצוב הגרפי

כדי להיות חלק ממשרד פרסום או לעבוד כפרילנס בתחום של העיצוב גרפי עליכם להציג את מה שאתם יודעים, גם אם אתמול סיימתם לימודים במכללה מסוימת עדיין תוכלו למצוא עבודה במהירות, התחום צמא לידיים עובדות במיוחד עולם הייטק והמדיות החברתיות. במסגרת קבלה לעבודה או לעבוד כפרילנס תצטרכו להציג את רוב העבודות שעשיתם בתקופת הלימודים, להכין חוברת או קטלוג דיגיטלי של כל העיצובים מסודרים ומעוצבים בצורה מקצועית, העבודות יכללו לוגואים מעוצבים, בניית תדמית והרכבת זהות מיתוגית לעסק, עיצובי אריזות שעשיתם וכמובן איור וציור עסקי, החוברת שלכם תעשה בתוכנת האינדיזיין בשילוב של מאסטרים והסברים מפורטים מה נעשה בכל עבודה. כיום לא ממש מעניין אף אחד איפה למדתם ואיזה תעודה יש לכם, מה שחשוב היום זה אך ורק תיק עבודות, הבוחנים או מקבלי ההחלטות לגביכם יראו בעבודות שלכם איך אתם בעצם חושבים כמעצבים גרפיים, יבדקו איך אתם יכולים לקחת רעיון ולהביא אותו לידי ביטוי בעיצוב גרפי שתעשו. בתחום העיצוב גרפי מה שמעניין זה אך ורק תיק עבודות, כיצד אתם מעצבים לוגו מקצועי ומשדרים יוקרה, כיצד ההזמנה המעוצבת משדרת את המסר, כיצד עבדתם ושמרתם על חוקי תורת הצבעים ועוד. לא התעודה שתפתח לכם דלת אלה העבודה שלכם בעיצוב!

פוטושופ איך אפשר בלי ADOBE PHOTOSHOP

במסגרת הלימודים תלמדו את תוכנת הפוטושופ התוכנה החשובה ביותר בקריירת המעצבים גרפיים וגרפיקאים, אם אתם כבר מגיעים עם ידע ללימודים בתוכנת הפוטושופ, עדיין תצטרכו ללמוד את כל חוקי העיצוב, לדעת לשלב פקודות מסוימות עם פקודות אחרות כדי להוציא עיצוב מקצועי, התוכנה פוטושופ בעולם העיצוב וגרפיקה עדיין לא פותרת את כל תיק העבודות שהמעצבים גרפיים צריכים בתחום, היא רק חלק מתוך המכלול של שלושת התוכנות שצריכים היום בשוק העיצוב גרפי. באמצעות פוטושופ תוכלו לבצע מניפולציות לקידום מכירות על ידי תמונות, עיצובי פוסטים ברשתות חברתיות להגברת תנועת הגולשים לאתר אינטרנט, תוכלו לראות דוגמאות רבות מחיי היום יום כמו בפייסבוק של פוסטים מעוצבים, משחקי מילים שמתערבבים בעיצוב הגרפי, שילובי תמונות והעברת מסרים על ידי התמונות. כמובן שכל העבודות האלה שאתם רואים נעשו אך ורק על ידי גרפיקאים שלמדו את תחום הזהות המיתוגית בצורה מקצועית.

אילוסטרייטור מה זה התוכנה הזאת ADOBE ILLUSTRATOR

אילוסטרייטור אחראית על כל תהליכי המיתוג בעולם התקשורת החזותית, החל מעיצוב ובניית לוגו על ידי קווים ועד לציור ואיור גרפי למיתוג עסקים, אנו רואים מסביבנו אין ספור פונטים ולוגואים שמעורבבים יחדיו בצורה של משחק מילים או ציור פונט מורכב, כל החשיבה מאחורי זה מתבצעת בתוכנת האילוסטרייטור המרכזית בלימודי גרפיקה ממוחשבת. כמובן שהתוכנה אחראית גם על נושאים אחרים אבל מה שהוזכר פה זה רק דוגמה אחת מעולם שלם שהתוכנה יכולה לבצע, אין ספק שבתוכנה הזאת מצאו קהלי יעד אחרים עניין כגון: אופנה ושרטוט.

אינדיזיין ADOBE INDESIGN

התוכנה אחראית על בניית חוברות וספרים, התוכנה מקבל את רוב העיצובים שלה מתוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור, היא איננה תוכנת מיתוג אך אחראית על כל תהליכי הדפוס של הוצאות לאור בתחומים שונים, התוכנה חשובה מאוד בקריירה של המעצבים הגרפיים כי היא פותרת את כל נושא ההבאה לדפוס מתוכנה אחת, כמובן שכיום גם קטלוגים של 2-3 עמודים יעשו בתוכנה הזאת כי היא בסופו של דבר נקראת תוכנת עימוד.

הלימודים -הלימודים מתקיימים בסטודיו פרטי אחד על אחד, למידה אישית ופרטית תביא אתכם להצלחה גבוהה בתחום, תכנית הלימודים הנה שבועית למשך עשרה חודשי לימוד, כמובן שאפשר לקצר וללמוד  גם פעמיים בשבוע אבל בהחלט לא מומלץ בגלל שיעורי הבית והמטלות, תכנית הלימודים כוללת הטמעת חוקי העיצוב בתוכנות לגרפיקה של חברת אדובי, פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין. מחצית מהתלמידים של הסטודיו הנם בוגרי מכללות וקורסים שלא הצליחו ללמוד את התחום הזה בקבוצה, הסטודיו שם דגש רחב על הלמידה האישית והיחס הפרטי, הלמידה תחלס לשוק העבודה תכשיר אתכם להצליח בתחום ההייטק וכניסה מהירה לשוק העבודה או פרילנס כעבודה מהבית.

צרו קשר בטופס צור הקשר או בטלפון   053-9648716
 גרפיקה ממוחשבת מה זה?

יצירת קשר: